MAJÓWKA W ZŁOTEJ

22 maja uczniowie naszej szkoły mieli zaszczyt wziąć udział we wspaniałej imprezie integracyjnej pt. „Ziemia w naszych rękach”, organizowanej przez Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Złotej przy udziale Samorządowego Centrum Edukacji w Tarnowie. Uczniowie kl. III i IV z Lewniowej zaprezentowali się w części artystycznej pt. „Wilk – ekolog” i zatańczyli brawurowego rock and rolla. Następnie gościnni organizatorzy zaprosili nas, jak co roku, na pyszny bigos i kiełbaski z grilla. Wzięliśmy również udział w konkursie plastycznym i jak zwykle wspaniale się bawiliśmy! Serdecznie dziękujemy za zaproszenie pani dyrektor SOSW w Złotej – mgr B. Barwiołek i pełni wrażeń czekamy na kolejne spotkanie!

Do zobaczenia!

Opr. Marta Mikołajek