„W trosce o nasze bezpieczeństwo”

„ W trosce o nasze bezpieczeństwo” – to hasło  tegorocznej edycji ogólnopolskiego konkursu plastycznego zorganizowanego przez Komendę  Główną Straży Pożarnej, w którym wzięli udział uczniowie naszej szkoły.

Zadaniem  uczestników  konkursu  było  wykonanie  pracy  plastycznej, przedstawiającej  sposoby postępowania w sytuacjach niebezpiecznych, zagrażających życiu i zdrowiu człowieka i ukazaniu roli strażaków w niesieniu pomocy i ratowaniu w sytuacji zagrożenia.

Spośród prac, które najlepiej spełniały kryteria regulaminu, wybrano cztery. Ich autorkami były: Natalia  Pławecka  z kl. IV, Julia Zelek z kl. V, Kamila Adamik  i Julita Pasek z kl. VI.  Prace przekazano do Państwowej Straży Pożarnej w Brzesku, gdzie odbył się etap powiatowy.

Cieszymy się z faktu, że dwie prace wykonane przez uczennice naszej szkoły zostały wyróżnione i nagrodzone przez organizatorów konkursu w kategorii wiekowej: klasy IV – VI szkoły podstawowej. Spośród 252 prac, trzecie miejsce zajęła praca wykonana przez Julię Zelek, natomiast praca jej starszej koleżanki – Kamili Adamik zajęła V miejsce.

Laureatom i uczestnikom konkursu gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów artystycznych.

Opr. Marta Adamczyk