Kolejne podziękowania

Dziękuję Pani Agnieszce Klęk za bezpłatne przekazanie monitora i komputera. Zestaw będzie przekazany do klasy szóstej.

Serdecznie dziękuję Pani B. Cieśla i Pani K.Gnela za zakup krzewów ozdobnych i posadzenie ich w ogrodzie szkolnym.

Dziękuję Panu  Pawłowi Chudoba - właścicielowi firmy Stol-Prez w Lewniowej za bezpłatne wykonanie projektu kuchni.

Podziękowania kieruję do  Rodziców ucznia klasy I za  całoroczną opłatę prenumeraty czasopisma do biblioteki szkolnej.

Dziękuję Rodzicom ucznia klasy V za kilkuletnie dostarczanie do szkoły ręczników papierowych.

Zbigniew Stanuszek