Zabawa karnawałowa

Zabawa karnawałowa jest jednym z najbardziej oczekiwanych i lubianych wydarzeń w życiu społeczności szkolnej.

W pięknie i barwnie udekorowanej sali gimnastycznej zgromadzili się uczniowie. Nie zabrakło wspaniałych strojów karnawałowych. Wśród radosnych i roztańczonych maluchów można było znaleźć barwne motyle, dobre wróżki, urzekające księżniczki. Nie zabrakło też odważnych Batmanów, pięknych elfów oraz nieustraszonych szeryfów. Swoją obecnością zaszczycili nas także wspaniali goście z Ośrodka Szkolno – Wychowawczego ze Złotej wraz ze swoimi opiekunami. Za oprawę muzyczną bardzo dziękujemy Panu Benedyktowi, który porywał nas gorącymi rytmami. Dużo emocji dostarczyły nam Pani Kinga i Pani Kasia. Zabawy z chustą animacyjną, wspólny taniec to tylko niektóre z atrakcji. Doświadczenie, kreatywność i zaangażowanie to tylko niektóre cechy tych wspaniałych animatorek. Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę oraz za pomoc w organizacji.

Opr. Renata Pabijan