Majówka w mundurze

MAJÓWKA W MUNDURZE

17 maja 2017 r. uczniowie naszej szkoły po raz  kolejny mieli zaszczyt gościć w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym w Złotej na corocznej imprezie integracyjnej. Organizatorami XVI Wielkiej Majówki w Mundurze byli: Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Złotej , Stowarzyszenie Na Rzecz Dzieci z Niepełnosprawnością Umysłową „W Stronę Tęczy” oraz Powiatowe Centrum Edukacji w Brzesku.

W części artystycznej uczniowie z Lewniowej zaprezentowali krótki program pt. „Morskie opowieści” i jak zwykle popisali się wokalnymi i aktorskimi umiejętnościami. Uczestnicy  Majówki brali udział w zawodach sportowych, konkursach plastycznych i zabawach z chustą. Gościnni gospodarze przygotowali dla wszystkich wspaniałą grochówkę po złocku, kiełbaski z grilla oraz drożdżowe rogaliki.

Gorące słońce, cudowne plenery, ciekawe występy i radosna muzyka sprawiły, że była to niezapomniana impreza.

Opracowała Marta Mikołajek