III miejsce w Turnieju BRD

XLI Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym na szczeblu powiatowym odbył się 26 kwietnia. Jak co roku zawody rozgrywały się w Publicznej Szkole Podstawowej nr 2 w Brzesku a nad jego przebiegiem czuwali policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego brzeskiej jednostki. Uczestnicy musieli wykazać się wiedzą w zakresie ruchu drogowego oraz zmierzyć się z torem przeszkód na rowerze. Na zwycięzców czekały atrakcyjne nagrody, dyplomy
i puchary. Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny w składzie:
Szkoła podstawowa: Magdalena Gagatek, Wiktoria Serafin, Michał Malinowski, Antoni Baka.
Gimnazjum: Szymon Dzięgiel, Tomasz Konstanty, Bartłomiej Pajor.

Cieszymy się, że i w tym roku udało się nam zająć wysoką pozycję, ponieważ rywalizacja była zacięta. Drużyna ze szkoły podstawowej zajęła III miejsce na 18 szkół. W kategorii gimnazjalnej niestety nie udało nam się zająć miejsca na podium, lecz po dzielnych staraniach, chłopcy zajęci IV pozycję. Dodatkowo chciałam wyróżnić Wiktorię Serafin z klasy szóstej, która fenomenalnie pokonała rywali i zajęła indywidualnie III miejsce w ogólnych zestawieniach. Po tak emocjonującym dniu szczęśliwi wróciliśmy z pucharem i dyplomami do szkoły.

Opr. Renata Pabijan