DZIĘKUJĘ

Dziękuję- to słowo wdzięczności kieruję do osób, które włączyły się w organizację Dnia Dziecka i Święta Szkoły. Panie reprezentujące prezydium Rady Rodziców przygotowały uczniom pyszne zapiekanki, a Pani Kinga Gawęcka i Pani Katarzyna Gnela zorganizowały dzieciom dobrą zabawę.  W upalny dzień nie zabrakło także zimnych lodów, które ufundowali Państwo M. i A. Zelkowie.  Radzie Sołeckiej dziękuję za przekazanie środków finansowych  na ten cel. Słowa serdecznych podziękowań  kieruję  także  do nauczycieli, szczególnie tych, którzy  przygotowali z uczniami piękny program artystyczny, a Księdzu Proboszczowi za odprawienie Mszy świętej i wygłoszone słowo Boże.

Z wyrazami wdzięczności,
                                                                                                                                   Z.Stanuszek

Galeria zdjęć z Dnia Dziecka i Święta Szkoły - Zapraszamy!