„Majówka w stylu Retro”

9 maja  2018 r. uczniowie naszej szkoły zostali ponownie zaproszeni na „Wielką Majówkę” w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym w Złotej. To już 17 edycja tej cyklicznej imprezy integracyjnej - tym razem pod hasłem „Majówka w stylu Retro”. Organizatorami tegorocznej Wielkiej Majówki – oprócz SOSW w Złotej byli również: Stowarzyszenie Na Rzecz Dzieci z Upośledzeniem Umysłowym „W Stronę Tęczy” oraz Powiatowe Centrum Edukacji w Brzesku.

Uczniowie kl. V i VI Publicznej Szkoły Podstawowej im. ks. J. Twardowskiego  w Lewniowej zaprezentowali się podczas części artystycznej w krótkim programie pt. „W starymkinie”. Przypomnieli urok i wdzięk  piosenek kina międzywojennego po czym wspaniale bawili się na integracyjnym pikniku.

Opracowała  Marta Mikołajek

Więcej -> KLIK