Rozpoczynamy nowy rok szkolny

Drodzy Rodzice, Uczniowie i Nauczyciele,

uroczystość rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2018/19 odbędzie się w poniedziałek, 03 września 2018r. o godz. 09:00 mszą św. w kościele parafialnym w Lewniowej. Po mszy św. nastąpi uroczysty apel w sali gimnastycznej, a po nim spotkania z wychowawcami.

Przy tej okazji jest mi niezmiernie  miło poinformować Państwa, że podczas tegorocznych ferii letnich wiele w budynku szkoły  się zmieniło.  Zostały odnowione parkiety w salach lekcyjnych na I piętrze. Pomalowano salę i zaplecze w przedszkolu oraz pomieszczenie  klasy II. Udało się odnowić cały korytarz na I piętrze oraz doposażyć szkołę w dwa dywany edukacyjne. Zakupiono  6 tablic interaktywnych za kwotę  17,500zł. Środki zostały pozyskane z projektu „Aktywna Tablica”. W chwili obecnej uczniowie od klasy II wzwyż będą mogli korzystać z tego nowoczesnego środka dydaktycznego.

Pragnę także  serdecznie podziękować w imieniu własnym i całej społeczności szkolnej  Rodzicom klasy II za ufundowanie firanek, a Panu Tadeuszowi Gnela za wykonanie prac malarskich.

Łączę serdeczne pozdrowienia,
                                                                             Zbigniew Stanuszek