Dzień Chłopaka w przedszkolu

Od najmłodszych lat dbamy o to, aby dzieci kultywowały uroczystości rodzinne oraz przedszkolne. Tak więc zawsze pamiętamy o Dniu Babci, Dniu Mamy, Dniu Taty. Równie ważne jest więc Święto Chłopców, które obchodzimy 30 września.

Ponieważ ta data przypadła tego roku w niedzielę dziewczynki z obu grup przedszkolnych obdarowały swoich miłych kolegów już w piątek 29 września. Koleżanki odśpiewały chłopcom „Sto lat” a następnie podarowały każdego małym upominkiem – starsi chłopcy dostali malutkie samochodziki a młodsi pyszne słodkości. Dziewczynki tez nie pozostały w tym dniu bez podarunku, one również otrzymały pyszne słodkości. Na twarzach chłopców malowało się zadowolenie a dziewczynki dumnie spoglądały w stronę kolegów wiedząc, że chłopcy na pewno nie przegapią marcowego święta.

Dziękujemy mamom z Oddziałowej Rady Rodziców za zakup upominków dla dzieci sprawiając tym wiele radości naszym najmłodszym pociechom.

Opracowała: Iwona Radecka