Sukcesy trzecioklasistów

Maj w tym roku szkolnym jest dla uczniów klasy III powodem do radości i dumy. Wiele się wydarzyło… Niewątpliwym sukcesem są osiągnięcia w konkursach gminnych. Tydzień temu, 23 maja, w zmaganiach ortograficznych dla uczniów klas III, laureatem został Jakub Tekiela zdobywając I miejsce. Tuż za nim uplasowała się Amelia Konicz zajmując II miejsce.
Dzisiaj w Małej Olimpiadzie matematycznej zorganizowanej w PSP w Uszwi znów odnieśliśmy sukces!
Norbert Cieśla i Jakub Tekiela zostali zwycięzcami, uzyskując maksymalną liczbę punktów, a trzeci uczestnik, Jakub Sowa zdobył III miejsce.

Gratuluję wysokich osiągnięć i jednocześnie dziękuję za wytrwałą całoroczną pracę
oraz sumienne uczestnictwo w dodatkowych zajęciach rozwijających umiejętności matematyczne i ortograficzne.
                                                                                                                         wych. Teresa Nowak