Bal karnawałowy w przedszkolu

„W karnawale, w karnawale,
dzieci bawią się wspaniale.
W karnawale każdy chce
tańczyć, śpiewać, bawić się.
Wszędzie sami przebierańcy,
Batman w czarnej masce tańczy.
I Księżniczka razem z nim,
nie wiadomo, kto jest kim...”

Bal karnawałowy w przedszkolu to nieodłączny element dzieciństwa, dostarczający wiele radości i niezapomnianych chwil jego uczestnikom. 11 lutego w sali gimnastycznej zjawiły się przedszkolaki z grupy „ Motylki „ i „Biedronki” w barwnych strojach księżniczek, rycerzy, superbohaterów, strażaków, kotków i innych bajkowych postaci. Kolorowa dekoracja sali balowej wprowadziła dzieci w pogodny nastrój i zachęcała do wesołej zabawy. Po prezentacji strojów rozpoczęły się tańce oraz swobodne pląsy w rytm skocznej muzyki. Wiele radości sprawiły naszym milusińskim zabawy z chustą animacyjną a także tańce z balonikiem. Nie zabrakło również konkursów, w których przedszkolaki chętnie uczestniczyły, dopingując się nawzajem. W trakcie karnawałowych szaleństw był czas na słodką przekąskę przygotowaną przez rodziców i na pamiątkowe zdjęcia.
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z balu.
                                                                                                          Oprac.: Ewelina Kornaś