Mini Playback Show

     W  środę  3  marca  w  naszej  szkole  odbył  się  konkurs  świetlicowy  pod  nazwą Mini Playback ShowUczniowie z klasy I i II prezentując się w różnych utworach muzycznych mieli za zadanie jak najwierniej naśladować oryginalnych wykonawców. Wykazali się przy tym  ogromną odwagą, charyzmą i umiejętnościami aktorskimi. Na szkolnej scenie nie zabrakło gwiazd ze szklanego ekranu –  Viki Gabor, Kayah, Halina Kunicka, czy Sławomir wraz ze swoją piękną żoną :) Mogliśmy podziwiać uczestników w niesamowitych stylizacjach i układach choreograficznych samodzielnie przygotowanych.
      Powołane jury miało za zadanie ocenić wykony uczestników pod względem doboru repertuaru, charakteryzacji,  choreografii  oraz pomysłowości wykonania. Wybór najlepszych okazał się nie lada wyzwaniem, gdyż poziom uczestników był bardzo wyrównany. Po krótkiej dyskusji jury przedstawiło wyniki:

I miejsce – Magdalena Chyclak oraz Antonina Wiśniewska, kl. II („Ramię w ramię”; Viki Gabor, Kayah)

II miejsce – Anna Górak, kl. II („Orkiestry dęte”; Halina Kunicka)

III miejsce – Natalia Rzepa, Zofia Sowa, Emilia Tekiela, kl. I („Tylko mój”; Honorata Skarbek, Ewelina Lisowska, Marta Gałuszewska)

IV miejsce – Aleksandra Cieśla, kl. I („Dance Mankey”; Tones and I) oraz Zuzanna Mędrek i Hubert Okaz, kl. II („Miłość w Zakopanem”; Sławomir)

Niektóre występy były ogromnym zaskoczeniem dla publiczności i wywołały sporo entuzjazmu. Mali artyści zostali nagrodzeni ogromnym aplauzem :)
Konkurs okazał się świetną zabawą zarówno dla publiczności, jak i dla samych uczestników. Kolejna edycja już za rok ;)
Wszystkim uczestnikom jeszcze raz serdecznie gratulujemy !
                                                                                                                        Opracowała: Paulina Szewczyk