„BAJKOWY KOGEL – MOGEL”

„REALIZUJEMY SIĘ NAJPEŁNIEJ
JEŚLI POTRAFIMY ŻYĆ DLA INNYCH”
                                      JAN TWARDOWSKI

 

„BAJKOWY KOGEL – MOGEL”

      W październiku bieżącego roku szkolnego grupa wspaniałych rodziców postanowiła zrealizować spektakl teatralny dla uczniów naszej szkoły z okazji Dnia Dziecka. Utrudzeni własnymi codziennymi obowiązkami zawodowymi i rodzinnymi spotykali się systematycznie na próbach. Z wielkim zaangażowaniem pracowali i ćwiczyli, by 1 czerwca, podczas Święta Szkoły, wystąpić w premierze przedstawienia pt. „Bajkowy Kogel – Mogel”. Publiczność miała okazję podziwiać urocze księżniczki, szukających miłości, przystojnych książąt, niegroźnego Smoka, sympatycznego Dratewkę, zabawnych Krasnali, Czerwonego Kapturka oraz wspaniałego Wędkarza! Rozemocjonowane twarzyczki przedszkolaków, żywiołowe reakcje starszych uczniów świadczyły o powodzeniu przedsięwzięcia. Utalentowani Artyści wystąpili z lekkością i swobodą sceniczną, z poczuciem humoru i dystansem do siebie. Spektakl uatrakcyjniły wspaniałe stroje (za które dziękujemy „Tajemniczemu Sponsorowi”)  oraz bajkowa dekoracja, zaprojektowana i wykonana przez panią Teresę Nowak.

Drodzy Rodzice!

Jestem z Was niezwykle dumna, że potrafiliście i chcieliście dać radość i uśmiech wychowankom naszej szkoły, bo przecież „kiedy się śmieje dziecko, śmieje się cały świat” (Janusz Korczak).

A teraz tak całkiem prywatnie…
   Za zaangażowanie i pomoc,
   Za okazane serce,
   za poświęcony czas,
   za serdeczność i życzliwość,
   za inspirację i motywację do dalszej pracy,
   za poczucie spełnienia
   serdecznie DZIĘKUJĘ!
   Byliście absolutnie wspaniali!
   Nie tylko na scenie!

                                                                                              „Reżyser”  Marta Mikołajek

 PS. Będzie mi, „że tak powiem”, bardzo brakowało naszych spotkań!