Konkursy matematyczne w roku szkolnym 2021/2022

    30  maja  bieżącego  roku  odbyła  się  w  naszej  szkole  XIII  edycja  Gminnego  Konkursu  ph. „Mistrz Matematyki”, mającego na celu rozwijanie kompetencji matematycznych szóstoklasistów oraz integrację nauczycieli matematyki z terenu gminy Gnojnik, którzy współpracują podczas układania zadań konkursowych.

W tym roku czołowe lokaty zajęli:

I miejsce – NORBERT CIEŚLA z PSP w Lewniowej

II miejsce – JAKUB TEKIELA z PSP w Lewniowej

III miejsce – MICHAŁ BARTUSIAK z PSP w Gnojniku.

     W  XXXI  edycji  Międzynarodowego  Konkursu  „Kangur  Matematyczny”,  która  odbyła  się  17 marca 2022 r. udział wzięło 22 uczniów z kl. II – VIII  naszej szkoły. Na szczególne pochwały zasłużył KACPER SZAFRAŃSKI z kl. VIII, który zdobył wyróżnienie w tym trudnym konkursie.

    Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim uczestnikom i laureatom wyżej wymienionych konkursów. Życzę Wam pracowitości, cierpliwości i wytrwałości w rozwijaniu waszych matematycznych pasji i oczywiście dalszych sukcesów.
                                                                                                Nauczyciel matematyki - Marta Mikołajek