OSTATNIE POŻEGNANIE

Drodzy Nauczyciele, drogi Panie Dyrektorze i drodzy Pracownicy naszej szkoły!

Chcielibyśmy Wam serdecznie podziękować za te wszystkie lata spędzone z nami. Dziękujemy za lekcje prowadzone ze szczerą chęcią przekazania nam wiedzy z pasją, za odkrywanie w nas talentów, które bez Was nie miałby szansy w nas rozkwitnąć. Z największymi nadziejami szukaliście ich w nas, pozwalając nam rozwijać je pod Waszym czujnym wzrokiem.

Dziękujemy za to, że własnymi osobami motywowaliście nas do nauki i dalszego działania, samo patrzenie na tak ambitnych i pracowitych ludzi dodawało nam siły. Pokazywaliście nam, że mimo przeciwności losu jesteśmy w stanie osiągnąć sukces w życiu.

Jesteśmy szczerze wdzięczni za cierpliwość i wyrozumiałość, które nam okazywaliście. Mimo iż nie było to łatwe zadanie, dawaliście radę ujarzmić nawet najbardziej rozbrykanych z nas. Zawsze wiedzieliście, kiedy postawić granicę między zabawą i nauką, ale również byliście w stanie połączyć te dwie rzeczy i podstępem przekazać nam jeszcze więcej wiedzy.

Dziękujemy za to, że towarzyszyliście nam w tej wieloletniej podróży ku dorosłości. Byliście jak drogowskaz wskazujący właściwą drogę, obecni przy naszych wzlotach i upadkach, zawsze gotowi nas pocieszyć i zachęcić do niepoddawania się. Szczerze cieszyliście się z naszych sukcesów i dawaliście nam motywację do walki o kolejne.

Dziękujemy  za  to,  że  zawsze  byliście  nie  tylko  z  nami,  ale  dla  nas. Zawsze chętnie służyliście nam pomocą, w trudnych chwilach wsparciem psychicznym, broniliście nas przed złem tego świata jak tylko umieliście. Pomagaliście w nauce, zostawaliście po lekcjach, abyśmy jak najlepiej zrozumieli dany temat.

Nasze   drogi   tutaj   się   rozchodzą.  Nie   będziemy   się   już   widzieć   na   korytarzu  i  na  lekcjach,  być  może z niektórymi z Was zobaczymy się dopiero za długie lata. Jednak chcemy byście wiedzieli, że na zawsze zostaniecie w naszych sercach. Gdy zasiądziemy w ławkach wymarzonych szkół, będziemy pamiętać, że to wszystko udało się nam dzięki Waszej ciężkiej pracy i wierze w nas. Już do końca życia będziemy Wam za to wdzięczni.

                                                                                                        Absolwenci klasy ósmej