Komers ósmoklasistów

23  czerwca  w  naszej  szkole  miał  miejsce  komers  klasy  ósmej,  która  na  zabawę  zaprosiła  siódmoklasistów  wraz z wychowawcą. Impreza rozpoczęła się o godzinie 18. Dziewczęta oczywiście przybyły w pięknych sukienkach, chłopcy również zaprezentowali się elegancko. Zarówno młodzież, jak i wychowawcy bawili się wspaniale, a o wyjątkową oprawę zadbali Rodzice. Impreza nie obyła się bez głośnych śpiewów, tańców, oraz zdjęć przed specjalną ścianką. W przerwach pomiędzy zabawą, na wszystkich czekały smaczne ciasta i  przekąski serwowane przez Rodziców.

Na imprezie nie mogło zabraknąć „Belgijki”, do której włączyli się nawet Rodzice. O godzinie 21:37 wszyscy uczniowie wspólnie zaśpiewali „Barkę”, co było wyrazem szacunku do Papieża Jana Pawła II.

 Impreza zakończyła się tuż po 22, a na sam koniec ósmoklasiści wspólnie z wychowawcą zaśpiewali piosenkę „Ostatni raz z moją klasą”, która po raz kolejny wywołała łzy wzruszenia.

Ogromne podziękowania kierujemy w stronę Rodziców uczniów klasy ósmej, którzy włożyli dużo pracy w to, aby ich pociechy mogły po raz ostatni spędzić czas na wspólnej zabawie. Młodzieży z kolei, dziękujemy za fajną, kulturalną zabawę.
                                                                                           Opracowała: Paulina Szewczyk