Wyniki konkursu ph.: "Odblaskowa szkoła - bezpieczny uczeń"

"Od obuwia, aż do głowy
Cały jestem odblaskowy
Więc na luzie jeżdżę, chodzę
Wszyscy widzą mnie na drodze (...)"
(Frag. piosenki  - Bezpieczna droga z radami)

Głównym  celem  konkursu  była  promocja  elementów  odblaskowych  jako  elementów  ograniczających  zagrożenia w ruchu drogowym. Zachęcamy uczniów, rodziców i nauczycieli do noszenia odblasków. Mogą to być: kamizelki odblaskowe, samozaciskowe opaski, zawieszki, czapki, smycze, naklejki, lampki rowerowe, światełka odblaskowe z diodami LED itd. . Dla zwiększenia bezpieczeństwa na drodze uczniowie naszej szkoły zostali wyposażani w kamizelki odblaskowe.
       Uczniowie klas I-III za pomocą różnych technik plastycznych w swoich pracach starali się ukazać czemu służą odblaski i jak ważne jest ich noszenie. W konkursie ph.: "Odblaskowa szkoła - bezpieczny uczeń" najwyższy wynik punktowy uzyskali:

I miejsce: Anna Pater z kl. I
II miejsce: Wojciech Wach z kl. II i Aleksandra Cieśla z kl. III
III miejsce: Jakub Pabian z kl. II i Szymon Pater z kl. III

Wyróżnienie: Amelia Gnela z kl. I

Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli wyzwanie i wzięli udział w konkursie. Nagrody i dyplomy dla zwycięzców zostaną wręczone na zakończenie roku szkolnego.
                                                                                                             Organizator konkursu: Renata Pabijan