Zabawa Andrzejkowa

W czwartek 24 listopada w naszej szkole odbyła się dyskoteka andrzejkowa dla klas 4- 8.  Operatorami sprzętu muzycznego byli chłopcy z kl. 8 (Michał Górak, Maksymilian Lisowski oraz Oskar Stanuszek). Chłopcy nie tylko serwowali największe hity muzyczne, ale również przyjmowali dedykacje od uczniów naszej szkoły, których było mnóstwo. Dedykacje kierowane były w stronę całych klas, pojedynczych uczniów, a także nauczycieli.

Dzięki ogromnej ilości lampek, świec i reflektorów atmosfera podczas zabawy była niesamowita.

Dziękuję wszystkim zaangażowanym w przygotowanie dyskoteki andrzejkowej, gdyż wymagało to ogromu pracy, chęci i pomysłowości, których, jak widać, uczniom naszej szkoły nie brakuje 😊
                                                                                                                             Opracowała: Paulina Szewczyk