Dzień Dwóch Kucyków

            21 marca rozpoczęła się długo wyczekiwana, kalendarzowa wiosna. Co prawda, pogoda tego dnia nas nie rozpieszczała, ale z pewnością humory dopisywały wszystkim uczniom 😊 Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego został zorganizowany „Dzień Dwóch Kucyków”. Akcja polegała na tym, że każdy, kto posiadał na swojej głowie dwa kucyki  mógł uniknąć odpytywany przez nauczycieli. Z takiej możliwości skorzystali przede wszystkim uczniowie klas starszych, ale młodsi również dołączyli do akcji. W dwa kucyki przystroiły się nie tylko dziewczynki, ale również chłopcy, którym gratulujemy poczucia humoru i dystansu do siebie 😊

 Uczniom dziękujemy za przyłączenie się do akcji, a nauczycielom za przymknięcie oka na brak wiedzy tego dnia 😉

                                                                                          Samorząd Uczniowski