„Mam Talent”

„MAM TALENT”

    27  marca  podczas  szkolnych  dni  profilaktyki  odbył  się  przegląd  „Mam  Talent”,  w  którym  wzięli  udział  uczniowie  klas  I-III  oraz dzieci przedszkolne. Głównym celem przeglądu było rozwijanie kreatywności dzieci, promowanie  i  odkrywanie  nowych  talentów,  zainteresowań  oraz  budowanie  przyjaznego  klimatu  szkoły  i przedszkola.

    Tego  dnia  każdy  uczestnik  miał  na  scenie  swoje  „5  minut”  sławy.  Wszyscy  biorący  udział  spisali  się  świetnie, prezentując  nieprzeciętne  talenty,  piękne  stroje  oraz  przygotowany  na  najwyższym  poziomie  występ.  Udział w prezentacji wzięło 27 wykonawców, w tym  1 zespół taneczny. Mogliśmy podziwiać grę na instrumentach, śpiew, taniec, rysunek, niesamowite umiejętności baletowe oraz zdolności zręcznościowe z wykorzystaniem hula – hop i mało popularnego przyrządu gimnastycznego "poje”. Dzieci prezentowały również wspaniałe umiejętności z zakresu rozpoznawania flag i anglojęzycznych nazw państw. Zachwyt wzbudził występ dziewczynek z oddziału „0”, które zaprezentowały swój autorski układ taneczny  do utworu „Cowbojki”.

    Takie przedsięwzięcia sprzyjają budowaniu dobrych relacji, podnoszeniu samooceny i wiary w siebie oraz motywują do poszukiwania własnych mocnych stron.

Serdecznie gratulujemy wspaniałych talentów i życzymy wytrwałości w rozwijaniu swoich pasji.