Wielkanocna palma

    Przygotowując się do odchodów Świąt Wielkanocnych 30  marca  w naszym przedszkolu odbyły się warsztaty plastyczne „Wielkanocna palma”.  

   Przedszkolaki zgromadziły się wcześnie rano by wspólnie oddać się artystycznej pracy. Dzieci przyniosły potrzebne  materiały  przyrodnicze  i  plastyczne:  wierzbowe  bazie,  kolorowe  trawy,  gałązki  bukszpanu,  wstążki,  bibułę i inne materiały, których nie mogło zabraknąć w wielkanocnej kompozycji. Dzięki pomocy naszych nie zawodnych i nie zastąpionych mam: Pani Dorotki, Pani Kingi, Pani Marzenki oraz naszej Pani Basi praca przebiegała wesoło i sprawnie.

    Cieszymy się, że w tak miłym gronie udało nam się wykonać piękne palmy. Dziękujemy wszystkim uczestnikom spotkania za serdeczną, miłą atmosferę, która wprowadziła nas wszystkich w przedświąteczny nastrój.