Dzień Mamy

„Nie umiem mówić głośno
 jak kocham i co czuję.
Więc patrząc Mamie w oczy,
cichutko podziękuję…”

    23 maja od samego rana  w przedszkolu panowało wielkie poruszenie a uczucie ekscytacji towarzyszyło każdemu przedszkolakowi. 

    Dzień Mamy to dla najmłodszych dzieci jeden z najbardziej wyjątkowych dni w roku. Szczególny czas, w którym dzieci mają okazję pokazać jak bardzo kochają swoje mamy. W tak pięknym dniu, jak co roku w naszym przedszkolu z  ogromnym przejęciem i zaangażowaniem dzieci  śpiewały piosenki, recytowały wiersze, tańczyły, dziękowały za miłość, trud wychowania, troskę i cierpliwość.

Z całego serca życzymy wszystkim Mamusiom zdrowia, pogody ducha
oraz cierpliwości w pokonywaniu codziennych zmagań i trudności.

                                                                                                Oprac. Iwona Radecka