Konkurs Piosenki Przedszkolnej

W środę 10 maja  w naszym przedszkolu odbył się Konkurs Piosenki Przedszkolnej, tym razem pod hasłem „Cudownych rodziców mam”. Celem konkursu było: odkrywanie talentów muzycznych, promowanie pasji twórczych, rozwijanie umiejętności zaprezentowania się przed szerszą publicznością. Do konkursu przystąpiło 8 dzieci z obu grup wiekowych.

Poziom konkursu był wysoki i bardzo wyrównany. Dzieci przepięknie prezentowały piosenki dedykowane swoim rodzicom przed rodzicami i starszymi kolegami z klasy II. Naszych młodych, zdolnych artystów oceniała komisja w składzie: Pani Marta Adamczyk  Pani Paulina Szewczyk oraz pani Renata Pabijan.

Laureatami konkursu zostali:

I  miejsce - Tymoteusz Kotarba w piosence  " Bo moja mama jest kochana”
II miejsce - Wiktor Pławecki w piosence " Kocham Cię"
III miejsce  - Liliana Sowa w piosence " Przygoda z tatą"

Laureaci godnie prezentowali nasze przedszkole dnia 29 maja, podczas XV Gminnego Przeglądu Piosenki Przedszkolnej, którego organizatorem w tym roku było Publiczne Przedszkole w Biesiadkach. Przedszkolaki z radością śpiewały piosenki o swoich rodzicach, których treść niejednokrotnie wzruszała publiczność. Po prezentacjach artystycznych nadszedł czas na rozdanie równorzędnych nagród i dyplomów uczestnictwa wszystkim małym artystom. Następnie wszystkie dzieci, nauczyciele oraz rodzice zaproszeni zostali na słodki poczęstunek, który przygotowały Panie z Koła Gospodyń „Biesiadna Ekipa”. Czas upłynął w miłej i serdecznej atmosferze, na rozmowach, żartach i radosnych dyskusjach.
                                                                                                                           Oprac. Iwona Radecka