Wizyta w gospodarstwie

21 czerwca dzieci z grupy młodszej wybrały się do zaprzyjaźnionego gospodarstwa rolnego Państwa Wach. Nasza przygoda rozpoczęła się od krótkiej rozmowy z gospodynią na temat hodowli zwierząt oraz płynących z tego korzyści. Następnie przystąpiliśmy do oglądania zabudowań gospodarczych takich jak stajnia oraz kurnik. W dalszej części dzieci oglądały zwierzęta hodowlane:  kucyka, kozy, gęsi, kaczki, kury oraz przesympatycznego królika. Ogromną atrakcją dla dzieci była możliwość dotknięcia i pogłaskania zwierząt oraz trening prowadzenia na uprzęży. Do przedszkola wróciliśmy w wyśmienitych humorach, bogatsi o nowe doświadczenia. Wycieczka była bardzo udana i z pewnością na długo pozostanie w naszej pamięci. Serdecznie dziękujemy Pani Dorocie za miłe przyjęcie i poświęcony czas.