Dyskoteka Karnawałowa

8 lutego w naszej szkole od rana rozbrzmiewała wesoła muzyka i czuć było zapach przepysznych pączków i popcornu. To wszystko za sprawą karnawału i tłustego czwartku. Rodzice przygotowali poczęstunek, a Samorząd Uczniowski zorganizował dyskotekę dla klas IV – VIII. Tym razem była to zabawa wyjątkowa, ponieważ niektórzy przybyli w strojach karnawałowych. Mieliśmy okazję spotkać policjantów, piłkarzy, piratów, księżniczki, kosmitów, a nawet facetów w czerni w żeńskiej odsłonie, którzy usilnie polowali na zielonego stworka.
Oprócz wspólnych tańców do hitów muzyki pop i disco polo, Samorząd Uczniowski przygotował kilka zabaw integracyjnych, w których wzięli udział wszyscy uczniowie podzieleni na grupy zgodnie z losowo przydzielonymi pieczątkami. Jedną z konkurencji była „Jaka to melodia”, gdzie niektórzy wykazali się niezwykłym refleksem i wiedzą muzyczną.
Na zakończenie jury ogłosiło wyniki konkursu pt. „Najciekawszy strój karnawałowy”, które przedstawiały się następująco:
I miejsce – Izabela Sowa, kl. VII
II miejsce – Julia Wach, kl. VII
III miejsce – Szymon Kołodziejczak, kl. IV
Wyróżnienie otrzymał Kacper Sowa z kl. VI.
Należy zaznaczyć, że wybór był bardzo trudny, gdyż w tym roku stroje były bardzo pomysłowe 😊
Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie w przebieg konkursu i organizację dyskoteki.

~ Samorząd Uczniowski