Wystarczy tylko “Budzić dobro!”

W dn. 04-05.06.2024 r. na zaproszenie Fundacji im. Heleny Kmieć, pięcioro uczniów naszej szkoły (P. Adamik, L. Kałuża, M. Serafin, Z. Wojtas i M. Wołek) wraz z opiekunem wzięło udział w uroczystej Gali Laureatów VI edycji Ogólnopolskiego Projektu “Podaj dobro dalej”. Wielką radość sprawiło nam, że mogliśmy być jej częścią i, że ostatecznie uplasowaliśmy się na V miejscu (spośród 34 nadesłanych prac z całej Polski). Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego sukcesu. Cieszymy się, że w naszej szkole nie brakuje uczniów wrażliwych na potrzeby drugiego człowieka, którzy swoimi talentami i zapałem “Budzą dobro!”, jak głosi hasło naszej projektowej drużyny. Wyrazy wdzięczności składamy również na ręce Fundacji, która dołożyła wszelkich starań, aby to był dla nas wyjątkowy czas. Zachęcamy do obejrzenia zdjęć “zza kulis” tego wydarzenia.

Opracowała: Marta Cebula