Debata kandydatek na Przewodniczącą Szkoły

3 czerwca w naszej szkole po raz pierwszy została zorganizowana debata kandydatek na Przewodniczącą Szkoły w roku szkolnym 2023/2024. Debatę poprowadzili uczniowie kl. VII – Emilia Daniec oraz Jakub Tekiela. O fotel Przewodniczącej ubiegają się: Aleksandra Cieśla z kl. IV, Zuzanna Wojtas z kl. VI oraz Zuzanna Sowa i Julia Wach z kl. VII.
Debata była podzielona na cztery części. Pierwsza z nich to zaprezentowanie się kandydatek oraz przedstawienie programu wyborczego. Druga część to pytania od prowadzących, które dotyczyły różnych aspektów życia szkoły. Szkolna demokracja, wspólne problemy, cechy dobrego przewodniczącego, to główne tematy tej części. Następnie przyszedł czas na pytania od publiczności. Kandydaci mieli nie lada wyzwanie, aby odpowiedzieć na każde z nich, tym bardziej, że pojawiły się również pytania od nauczycieli.
Mamy nadzieję, że spotkanie pomogło Wam bliżej poznać kandydatki i pozwoli podjąć ostateczną decyzję związaną z wyborem Przewodniczącej Szkoły.
Przypominamy, że wybory odbędą się 10 czerwca.

 

Opracował: Samorząd Uczniowski