Dzień Babci i Dziadka

Styczeń to w przedszkolu obchody "Dnia Babci i Dziadka". Jak co roku na zaproszenie lewniowskich uczniów i przedszkolaków licznie przybyły kochane babcie i kochani dziadkowie. „Maluszki” i „Starszaki” z ogromną radością przyjęły swoich długo oczekiwanych gości. Specjalnie dla Nich zamieniły się w prawdziwy zwierzyniec. Były wiewiórki, muszki, kotki, pszczółki, myszki, ale nie zabrakło też zimowych bałwanków i pastuszka, który w podarunku dla dziadziów przyniósł ciepły kubraczek.

Na widok najmłodszych wychowanków naszej szkoły chyba wszystkim gościom ze wzruszenia zakręciła się łezka. Ale tylko babcie i dziadkowie rozumieją to wzruszenie kiedy na scenie prezentuje się ich wnuczek czy wnuczka.

Uwieńczeniem wspólnego spotkania było wręczenie kochanym gościom własnoręcznie wykonanych przez „Maluszków” laurek i zimowych bałwanków wykonanych z masy solnej przez „Starszaków” . Dzieci złożyły najwspanialsze życzenia i wiele słodkich całusów.

Po  części oficjalnej wszyscy goście wraz z dziećmi zostali zaproszeni na poczęstunek przeplatany dalszymi zabawami przy dźwiękach muzyki. Uroczystości towarzyszyła wspaniała, pełna ciepła, miłości, szacunku i wdzięczności atmosfera.

Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu - to dobra okazja do wzmocnienia więzi rodzinnej, miłego spędzenia czasu oraz bliższego poznania się.

W imieniu całego grona pedagogicznego, pracowników przedszkola oraz wszystkich dzieci, serdecznie dziękujemy wszystkim Babciom i Dziadkom za zaszczycenie nas swoją obecnością. Jeszcze raz życzymy jak najwięcej zdrowia, radości, uśmiechu na każdy dzień, jak najmniej trosk i zmartwień , wielu przyjemnych chwil spędzonych

razem z wnuczętami”