Jak bale to tylko w karnawale!

Najmłodsi wychowankowie naszej szkoły na swój bal czekali cały rok. W czasie zabawy obowiązywało zaledwie pomysłowe przebranie i dobry humor. Nie zabrakło i jednego i drugiego. W tym roku na przedszkolny bal przybyli miedzy innymi: księżniczki, piraci, wróżki, księżniczki, Indianin, jeden z muszkieterów, biedronka  a nawet sam Zorro. Nawet panie wychowawczynie tego dnia wyglądały niecodziennie, zamieniły się w szara myszkę i czerwoną biedroneczkę.

Zabawę świetnie rozkręcał duet Bemol i Nutka proponując tańce, zabawy i konkursy przy dobrej muzyce. Roześmiane buzie tancerzy wypełniały salę po brzegi, w której brzmiały akordy znajomej dzieciom muzyki.

Jaka szkoda, że następny bal dopiero za rok, ale warto będzie czekać, bo w Lewniowej niebywale, wszyscy bawią się wspaniale…!

Opr. Iwona Mielec