Zabawa karnawałowa

24 lutego cała szkoła wraz z przedszkolakami i gośćmi z Ośrodka Wychowawczego ze Złotej uczestniczyła w zabawie karnawałowej. Najpierw, na pięknie przygotowaną salę, ruszyli do zabawy najmłodsi przebrani w różnorodne, pomysłowe kostiumy ulubionych postaci.

Starsi uczniowie z klas IV – VI i goście rozpoczęli tańce nieco później. Wszyscy świetnie się bawili w rytm melodii i piosenek wygrywanych przez panią Nutkę i pana Bemola. Ponadto zespół ten wraz z zaprzyjaźnionymi rodzicami przygotował mnóstwo śmiesznych i ciekawych konkursów z nagrodami dla młodszych i starszych uczestników zabawy. W finale dokonano nawet wyboru króla i królowej balu, którymi zostali Kinga Z z klasy IV i Bartek M z klasy VI.

Nie zabrakło również smacznego obiadu i słodkich, domowych wypieków. Za wszystkie atrakcje tegorocznej zabawy serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom zaangażowanym w ich przygotowanie.

Opracowały: Dominika S, Kinga P przy współpracy koła dziennikarskiego.