Pożegnanie lata i Dzień Chłopaka

29.09.2011

 

 

Pożegnanie lata i Dzień Chłopaka to oficjalne przyczyny, dla których Samorząd Uczniowski 29.09.2011 zorganizował dyskotekę . Zabawa okazała się świetna i to z kilku powodów. Główne inicjatorki - dziewczęta z klasy VI zorganizowały wybory mistera szkoły. Aby nim zostać, trzeba było pokonać rywali w kilku konkurencjach, między innymi ubrać się trendy na tegoroczną jesień z przygotowanej sterty odzieży- niekoniecznie w rozmiarach XXL!!

 

 

Aby założyć koronę, należało też starannie obrać ziemniaki i przespacerować się w butach na wysokich obcasach - nie czyniąc szkody nogom i obcasom. Śmiechem dudniła sala, gdy chłopcy rywalizowali. A to za wąska spódniczka, to znów buty za ciasne i nóż chyba krzywy...ale ostatecznie według jury składającego się z dziewcząt klasy najstarszej , wygrał Mateusz Nowakowski. I to on dumnie założył na głowę koronę króla imprezy.

 

Opr. A Bach