Wspaniała drużyna

         Pięknie zaprezentowały się  dziewczęta  naszej szkoły w sztafetowych biegach przełajowych na szczeblu powiatu, które odbyły się 27.09.2017r. na stadionie w Czchowie.   Po niezwykle emocjonującej i sportowej walce,  zajęły II miejsce i tym samym zdobyły prawo do  reprezentowania powiatu wraz z drużyną ze SP nr2 w Brzesku na zawodach wojewódzkich.  Warto podkreślić, że nasza szkoła już od kilku lat należy do grona najlepszych drużyn w powiecie w tej dyscyplinie sportu.

Cała reprezentacja pokazała wielkie serce do sportowej walki, za co jej serdecznie dziękujemy    i gratulujemy.                               

                                                                                                                                         Opiekun
                                                                                                                                        Z.Stanuszek