Siatkarskie emocje ponownie w Lewniowej- złoty puchar dla dziewcząt

     Dnia 27.02.2018r. nasza szkoła była organizatorem Gminnego Turnieju Mini-piłki Siatkowej rozgrywanego w ramach Igrzysk Dzieci. W zawodach wzięły udział reprezentacje wszystkich szkół z naszej gminy. Mecze rozgrywane były w systemie "każdy z każdym" do dwóch wygranych setów. Nasza drużyna w składzie:  Wiktoria Dominik, Natalia Pławecka, Martyna Kurzydło, Karolina Lis, Żaneta Hołyst, Weronika Zapiór, Magdalena Cecuga, Magdalena Gagatek, Wiktoria Serafin, Amelia Dzięgiel  spisała się rewelacyjnie, wygrywając wszystkie mecze ze stratą tylko jednego seta. Rozgrywkom towarzyszyły niesamowite emocje, a z trybun rozlegał się głośny  doping „Lewniowa, Lewniowa......”. Sędziami zawodów  byli uczniowie naszego gimnazjum: T.Konstanty, B.Pajor i K.Bereta.
       Gratulujemy sukcesu  drużynie, dziękujemy wszystkim uczniom-kibicom za  wspaniałą postawę i  atmosferę oraz  trzymamy kciuki za nasze reprezentantki na zawodach powiatowych.
                                                                                              Opiekun:  Z.Stanuszek

Wyniki zawodów:
Lewniowa- Uszew            - 2:0  ( 20:13;  20:12)
Lewniowa-Biesiadki           -2:0   ( 20:14; 20:6)
Lewniowa-Gosprzydowa    -2:0   ( 20:8;  20:6)
Lewniowa-Gnojnik            -2:1   ( 20:5; 19:21; 15: 9)