Podwójna sportowa radość

Po niedawnych siatkarskich emocjach  przyszła pora na rozegranie Mistrzostw Gminy w piłce ręcznej dziewcząt i chłopców szkół podstawowych klas IV-VI. Zawody  odbyły się 23 marca 2018 roku w hali sportowej w Gnojniku. Nasze drużyny w czasie  każdego meczu nie pozostawiały cienia wątpliwości, że są w znakomitej  dyspozycji. Wszystkie mecze zakończyły zwycięstwem  i będą reprezentować gminę w zawodach powiatowych.
Wszystkim zawodnikom należą się gromkie brawa, a szczególnie  Wiktorii Dominik i Szymonowi Wąs, którzy zdobyli najwięcej bramek w całym  turnieju.

                                                                                                                          Opiekun: Z.Stanuszek
Wyniki dziewcząt:                                   Wyniki chłopców:
Lewniowa -Gnojnik   7:1                    Lewniowa -Gnojnik 5:2
Lewniowa- Uszew    9:1                    Lewniowa- Uszew   6:3
                                                    Lewniowa- Biesiadki 12:3