Srebro i brąz w powiecie

      

Znalezione obrazy dla zapytania piłka ręczna tapetyRadość z osiągnięcia kolejnego dobrego wyniku sportowego w powiecie towarzyszyła uczniom klas V i VI podczas zawodów powiatowych w piłce ręcznej. Chłopcy rywalizowali 11.04.2018r. w sali sportowej w Borzęcinie i w niezwykle zaciętych bojach zdobyli srebrny puchar.
       Drużyna dziewcząt chcąc pokazać, że nie jest gorsza od chłopców podjęła walkę o zdobycie trofeum następnego dnia w SP w Porąbce Uszewskiej. Dziewczyny w półfinale uległy gospodarzom turnieju i ostatecznie zdobyły III miejsce.
       Rywalizacja z najlepszymi drużynami w powiecie zakończona zdobyciem miejsc na podium musi być nagrodzona gromkimi brawami, gratulacjami i podziękowaniem.   :):):) 
                                                                                                     Opiekun: Z. Stanuszek