Srebra, jak złoto

         Dnia 4  października 2018 roku odbyły się mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych w Czchowie. Znakomicie spisały się nasze żeńskie drużyny dzieci i młodzieży, zdobywając wicemistrzostwa powiatu. Warto dodać, że w składzie 10-osobowej sztafety klas szóstych znalazły  się dwie uczennice  z klasy III i IV i musiały rywalizować z  koleżankami  starszymi. Mimo braku doświadczenia i dużej różnicy wieku Daria Gawęcka i  Amanda Kornaś sprostały wyzwaniu i świetnie zapracowały na  wynik całej drużyny.
Drugie srebro zdobyte przez uczennice klas od  VII-IIIG, to  kontynuacja pasma sukcesów naszej szkoły w tej dyscyplinie sportu.
Gratulujemy !!!!!!!!!!

Skład drużyny rocznik 2006 i młodsi: Cecuga Magdalena, Gagatek Magdalena, Gawęcka Daria, Hołyst Żaneta, Kornaś Amanda, Musiał Aleksandra, Sacha Jadwiga, Sacha Monika, Serafin Weronika, Zapiór Weronika

Skład drużyny rocznik 2005 i starsi : Niedziocha Karolina, Sułek  Ewelina, Wąs Magdalena, Adamik Kamila, Myszka Klaudia, Dominik Wiktoria, Pławecka Natalia, Zelek Julia Kałuża Gabriela, Pasek Julita.

                                                                                                                                                                  
                                                                             Opracował: Z.Stanuszek