Pożegnania nadszedł czas

W piątek 16 czerwca starszaki wraz z wychowawczynią udały się na polankę pod lasem, gdzie czekały już  Mamusie, które przygotowały dla dzieci pyszne kiełbaski z grilla, przekąski, wiele zabaw i atrakcji.

Był  to  czas  pożegnania  kolegów  i  koleżanek,  którzy już  od  września  pójdą  do  kl. I.  Spotkanie  przebiegało  w radosnej atmosferze. Bawiliśmy się świetnie: chłopcy przeprowadzili rozgrywki w piłkę nożną, dziewczynki próbowały swych umiejętności gimnastycznych na hula- hop.

Dzieci  nie zapomniały także o smakołykach dla zaprzyjaźnionych alpak. Czas mijał na zabawie i miłych wspomnieniach. Teraz pora na zasłużony wakacyjny odpoczynek!

Bardzo serdecznie dziękujemy mamusiom z Oddziałowej Rady Rodziców za zorganizowanie tego spotkania i towarzyszenie nam w zabawach.