Rok szkolny 2010/2011

Zakończenie roku szkolnego 2010/2011

Dziesięć miesięcy wytężonej pracy za nami, pora więc na wakacyjny wypoczynek. Przedtem jednak podziękowania, podsumowania i nagrody dla tych, którzy nie zmarnowali swoich talentów i pracowali intensywnie nad swoim rozwojem.

Najpierw kończąca naukę w naszej szkole, a pełniąca do tej pory obowiązki przewodniczącej Samorządu Uczniowskiego Monika Rabijasz, przekazała władzę swojemu demokratycznie wybranemu następcy – Mateuszowi Nowakowskiemu z klasy V. Dokonano również, z tych samych powodów, mianowania nowego chorążego pocztu sztandarowego. Został nim Kornel Adamik z klasy IV.

A teraz nagrody.

Świadectwa z wyróżnieniem otrzymali:

Klasa IV -  Maria Bednarek, Dominika Rabijasz, Kinga Zapiór, Kinga Piwowar,

Klasa V – Aleksandra Sacha, Paulina Brzęk, Klaudia Kałuża, Oliwia Wąs, Katarzyna Myszka, Konrad Stanuszek, Wiktor Konstanty, Katarzyna Cieśla,

Klasa VI – Monika Rabijasz i Monika Piech.

 

Wspaniałe i bardzo dobre wyniki w klasie I osiągnęli: Kamila Adamik, Julita Pasek oraz Magdalena Wąs, Gabriela Kałuża, Klaudia Myszka, Michał Gnela, Damian Jarząbski.

W klasie II – Zuzanna Rabijasz, Wojciech Konstanty, Tomasz Konstanty oraz Szymon Dzięgiel, Justyna Trepa, Arkadiusz Pasek, Katarzyna Serafin. W klasie III uczniowie bardzo dobrzy to: Wojciech Cieśla, Karol Baka, Karolina Merecik i Przemysław Hudy.

 

W indywidualnych biegach przełajowych już od trzech lat jest niepokonany   Piotr Bednarek, który zajmował  I miejsce w gminie,  II miejsce w powiecie,

Karolina Rubacha- II miejsce w gminie

Kamil Konstanty- III miejsce w gminie

Piotr Bednarek  i Konrad Stanuszek otrzymali pamiątkowe medale „ Najlepszego sportowca szkoły”. Piotrek już kilkakrotnie udowodnił, że jest jednym z najlepszych  długodystansowców w gminie oraz w powiecie.  Konrad  od 1,5 roku uprawia dyscyplinę judo.  Największym jego sukcesem było zdobycie 2 razy srebrnego medalu w zawodach międzynarodowych w Tuchowie i Opolu oraz najcenniejszego złota  w turnieju z udziałem  11 państw w Kopalni Soli  Bochni.

Wręczone zostały także nagrody uczniom za wzorową frekwencję dla:

Klasa  I  -Tomasz Chudoba, Norbert Dominik

Klasa II  - Monika Dominik

Klasa III - Piotr Dominik

Klasa IV - Bartosz Dominik

Klasa V  - Katarzyna Myszka

Klasa VI - Dawid Gnyla

Nagrody za pracę społeczną  otrzymali:

a) w bibliotece szkolnej : Dominika Sowa - klasa V

b) w Samorządzie Uczniowskim : Monika Rabijasz - klasa VI,    Oliwia Wąs -klasa V

c) w sklepiku uczniowskim: Monika Rabijasz, Monika Piech - kl. VI, Aleksandra Sacha ,                                 Klaudia Kałuża- klasa V

Najlepsi czytelnicy zdobyli odznaki „Lubię czytać”

-          odział przedszkolny – Szymon Rubacha

-          odział zerowy – Karolina lach, Martyna Kurzydło

-          klasa I –  Magdalena Wąs, Klaudia Myszka

-          klasa II – Monika Dominik, Bartłomiej Pajor

-          klasa III – Maksymilian Baka

-          klasa IV – Weronika Sowa, Kinga Zapiór

-          klasa V –  Dominika Sowa